Суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines. Позиції сторін

Суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом, проте у самій авіакомпанії назвали таке рішення незаконним і закликали владу втрутитись у ситуацію, пише «Економічна правда».

Згідно з ухвалою Баришівського районного суду, причина припинення ліцензії — системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Що кажуть у SkyUp

Компанія вже оскаржила ухвалу суду і назвала її незаконною.

За інформацією Аvianews, авіаперевізник заявив, що суд ухвалив рішення на підставі негативного відгуку начеб-то одного з пасажирів. У компанії впевнені: негативні відгуки пасажирів, які незадоволені послугами, не можуть бути підставою про припинення дії ліцензії авіакомпанії.

Людина, чий позов став підставою для прийняття Ухвали про призупинення ліцензії, ніколи не купувала квитки у SkyUp Airlines і ніколи не була її клієнтом, — підкреслили в компанії.

Також у SkyUp зазначили, що «авіакомпанія — це транспортна компанія, тому будь-який позов на її адресу подається тільки за місцем знаходження відповідача (авіакомпанії), яким Баришівський район Київської області не є».

Єдиний юридичний спосіб в судовому порядку скасувати Наказ (Державіаслужби про право перевезення пасажирів, — авт.ред.) — рішення Адміністративного суду. Той факт, що цивільний суд взяв на себе повноваження прийняти подібне рішення говорить про те, що через Адміністративний суд, тобто відповідно до законодавства, це зробити немає підстав, — резюмували у компанії.

Що каже влада

Міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що «SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує».

Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток, — написав він.

Попередні новини про авіакомпанію:
  • SkyUp запустила продаж квитків від 30 євро.
  • SkyUp отримала дозвіл на польоти в Європу, пройшовши процедуру TCO (Third Country Operator Licence).
  • SkyUp планує відкрити перші регулярні рейси з України у зимовий період.
  • У травні цього року українська авіакомпанія SkyUp подала заявки до Державної авіаційної служби України на отримання права на низку маршрутів, зокрема внутрішніх з Києва, Харкова та Львова до Одеси.
  • Раніше «Секція» детально розповідала, що таке SkyUp.