Роман Жадана став кращою книгою премії «ЛітАкцент року – 2017»

Роман Сергія Жадана «Інтернат» став найкращим у номінації «Проза».

25 січня відбулася церемонія нагородження премії «ЛітАкцент року – 2017». Роман Сергія Жадана «Інтернат» став найкращим у номінації «Проза».

Книгу Жадана «Інтернат» не могла оминути увагою читацька аудиторія. Вона торкається однієї з найактуальніших проблем сьогодення — війни на Сході України. Автор успішно презентував її не тільки в містах України, але й Європи. До речі, на черзі, продовження туру Сергія Жадана з цим романом закордоном, — прокоментувала виданню «Твоє місто. Чернівці» прес-секретарка Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Лілія Шутяк.

Окрім цього, журі визначило найкращі книги у номінаціях:

  • «Проза й поезія для дітей»: Іван Андрусяк зі збіркою віршів «Лякація»
  • «Есеїстика»: Артем Чех «Точка нуль»
  • «Літературознавство»: Михайло Назаренко «Поховання на могилі».

У номінації «Золота булька» щороку нагороджують відомих авторів за книги невисокої художньої якості. Найневдалішим твором 2017 року визнали роман Олександра Ірванця «Харків 1938».

  • «ЛітАкцент» — український книжковий веб-портал про сучасну українську та зарубіжну літературу, що працює з 2007 року.
  • «ЛітАкцент року» надається у трьох номінаціях: «Художня література», «Літературознавство» та антипремія «Золота булька». Розмір грошової нагороди у перших двох номінаціях становить 5000 ₴, за премію невдалій книзі «Золота булька» не надається грошова нагорода. Переможців визначають, враховуючи художню або наукову якість книги, а також поліграфію видання.
  • «Інтернат» — роман українського письменника Сергія Жадана 2017 року, що оповідає про життя вчителя в умовах війни на Донбасі.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: