Відтепер мешканці старих будинків можуть встановлювати лічильники тепла

Уряд дозволив встановлювати прилади-розподілювачі на опалювальні прилади у старих будинках із вертикальною системою опалення.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок, — написав Геннадій Зубко.

Обрати оптимальну систему індивідуального обліку можна у разі, якщо є технічна можливість інженерних систем у будинку. Раніше індивідуальний облік був доступний лише для мешканців будинків із горизонтальною системою опалення, а мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля за комерційним будинковим вузлом. Плата ділилась пропорційно площі на всіх мешканців.

Відтепер, за словами Геннадія Зубка, власники квартир, котрі встановлять лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці),  зможуть самостійно регулювати температуру у своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити за показниками власного лічильника.

Не забудьте:
  • В Україні заборонили встановлювати рекламні конструкції на тротуарах
  • У багатоповерхівках більше не буде сміттєпроводів
  • В Україні хочуть почати масштабну реконструкцію «хрущовок»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: