Український режисер Леонід Кантер скоїв самогубство

Леонід Кантер

Леонід Кантер / 24tv.ua

Леонід Кантер зняв фільм «Міф» про оперного співака зі Львова Василя Сліпака, який був учасником бойових дій і загинув на Донбасі.

5 червня стало відомо, що з життя пішов український режисер Леонід Кантер. У поліції Чернігівської області заявили, що він скоїв самогубство. На місці події правоохоронці знайшли передсмертну записку та вогнепальну зброю. Зміст записки не розголошують.

Чоловік мав смертельне поранення у щелепу. Характер поранення та передсмертна записка вказують на те, що це було самогубство, — сказав речник поліції області Сергій Бриль, пише «Громадське».

Тіло відправили у морг на експертизу. Поліція опитує родичів і знайомих, встановлює мотиви вчинку.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 115 (умисне вбивство). За фактом загибелі за будь-яких обставин слідчі спочатку відкривають справу за цією статтею.

Пізніше стало відомо, що режисер  зняв свою смерть на відеокамеру. Це підтверджує факт самогубства.

Хто такий Леонід Кантер

Леонід Кантер — український продюсер, режисер і мандрівник. У серпні 2014 року він пішов добровольцем у 2-й батальйон Національної гвардії України. Його друг режисер Іван Ясній умовив взяти камеру та знімати фільм, що згодом назвали «Війна за свій рахунок».

Найбільше Леонід Кантер відомий за документальним фільмом «Добровольці Божої Чоти» про захисників Донецького аеропорту та стрічкою «Міф» про загиблого на фронті оперного співака зі Львова Василя Сліпака.

Після мандрів із друзями до чотирьох океанів він у співавторстві у 2014 році видав книгу «З табуретом до океану». 1 червня на своїй Фейсбук-сторінці режисер написав, що планує екранізувати її.

Читайте також