«Київхліб» потрапив у скандал через еротичні фото

Світлина оголених жіночих грудей

Світлина оголених жіночих грудей / kyivhleb_official / tech.liga.ne

У мережі розгорівся скандал з рекламою еротичного характеру в Інстаграмі. В аккаунті, який нібито належить «Київхлібу», опублікували світлину оголених жіночих грудей, на яких — кулінарна присипка. Таку використовують для приготування паски.

26 квітня заступниця гендиректора Ligamedia Наталія Котенєва поділилася на своїй Фейсбук-сторінці контентом, з аккаунта kyivhleb_official. На одному з фото були зображені оголені жіночі груди, замасковані за допомогою кулінарної присипки, і паска. На інших — також напівоголені дівчата разом з хлібобулочними виробами, пише Liga.net.

Із віршамі в нас хріново, але смажимо ми добре. Запечемо для вас ми паски і в дарунок привеземо, — йшлося у підписі до фото.

Котенєва і кілька інших користувачів критично прокоментували креатив нібито «Київхліба». Критика стосувалася недоречності суміщення символів християнської віри з фото, що мають еротичний підтекст.

Компанія відхрестилася від реклами, а Інстаграм-сторінка зі скандальною рекламою зникла.

  • У жовтні в Інстаграмі з’явився аккаунт «Київської перепічки» з провокаційними фотографіями. До справжньої «Перепічки» він не мав відношення.