Коли і наскільки подорожчають квитки від Укрзалізниці

Цього року Укрзалізниця двічі підвищуватиме вартість квитків.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

Ми плануємо і вже звернулися до Міністерства інфраструктури щодо індексації пасажирських тарифів у другому та у третьому або четвертому кварталі цього року, — сказав Євген Кравцов.

За словами керівника підприємства, тарифи на пасажирські перевезення залізничним транспортом планують індексувати двічі на 10-12% упродовж року. Найімовірніше це відбудеться наприкінці літа та наприкінці року.

Хочу зазначити, що ми не змінювали розмір пасажирських тарифів вже три роки поспіль на залізниці, і це призвело до того, що на сьогодні в нас вже на багатьох напрямках є серйозний дисбаланс між вартістю пасажирських перевезень залізницею та, наприклад, автобусним транспортом, котрий апріорі має бути дешевшим, — наголосив Євген Кравцов.

  • Раніше Євген Кравцов пояснював необхідність підвищення тарифів тим, що на сьогодні пасажирське господарство для УЗ є збитковим і його субсидують за рахунок вантажного.
  • Від 18 січня на сайті Укрзалізниці можна купувати і бронювати квитки з пересадками. На сторінці резервування і придбання проїзних документів у випадку відсутності прямих квитків з’являється додаткова кнопка «пошук маршрутів з пересадкою».