Криптобіржа винна своїм клієнтам 190 мільйонів. Борги не можуть віддати, бо втратили пароль

Канадська криптобіржа QuadrigaCX винна своїм клієнтам близько $ 190 млн. Але компанія втратила доступ до більшості своїх фондів, повідомляє Ain з посиланням на CoinDesk.

Причина цього — смерть засновника і CEO біржі Джеральда Коттена. Він був єдиним, хто знав пароль до «холодних» гаманців фонду, втім чоловік помер у грудня 2018  від хвороби Крона в Індії.

За словами вдови засновника, на біржі міститься близько 26 500 біткоїнів ($ 92,3 млн), близько 200 000 лайткоїнів ($ 6,5 млн), 430 000 ефіру ($ 46 млн) та ін.

Вона зазначила, що Коттен особисто відповідав за зберігання фондів і криптовалют, і не давав іншим членам команди доступ до них. У вдови залишився ноутбук покійного, проте він зашифрований, а вона стверджує, що не знає пароля до гаманців. Технічні експерти поки не змогли його зламати. Записів про бізнес Коттен також не залишив.

Є й інша версія подій, яку обговорюють медіа. З огляду на раптовий характер смерті засновника, вона могла бути сфабрикована або ж використана третіми сторонами — родичами або друзями — для виведення коштів, повідомляє CCN. За інформацією видання, уряд підтвердив, що в Індії загинув канадець, але не повідомив більше деталей через обмеження законодавства про приватність.

Доступ до звичайних коштів клієнтів зараз також призупинено через претензії з боку Канадського імперського комерційного банку (CIBC). Він знайшов порушення в процедурі проведення платежів.

 

Якщо не зрозуміли, що прочитали, вам сюди:

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: