Кортеж Зеленського спричинив ДТП у Запорізькій області

Автомобіль особового складу Управління державної охорони України потрапив у ДТП, коли повертався з відрядження до місця постійної дислокації у Києві. Подія трапилася 14 липня.

Як пише «Еспресо», колона автобусів, яка везла дітей із курортів, потрапила в аварію за участю трьох автомобілів президентського кортежу.

Пізніше інформацію про ДТП підтвердили й в УДО.

14 липня мікроавтобус Volkswagen Transporter, на якому особовий склад Управління державної охорони України повертався з відрядження до місця постійної дислокації у Києві, потрапив у ДТП. Жертв немає. На місці ДТП працюють правоохоронні органи. Автомобіля Президента України серед машин, які потрапили в ДТП, не було. Крім мікроавтобуса, в ДТП потрапило ще два автомобілі, які рухались в попутному напрямку, — йдеться в офіційній заяві.

Крім того, видання із посиланням на «Кореспондент» і його джерело в УДО, написало, що в управлінні «через постійні люстрації зараз плутанина й безлад».

З 30 водіїв у штаті зараз працює половина. Через брак кадрів і щільний графік водії не сплять цілодобово. Звідси і ДТП, — йдеться у новині.

В УДО цю інформацію відкидають і кажуть, що штат укомплектований, «а графік роботи й відпочинку відповідає вимогам чинного законодавства України».

Офіційного роз’яснення поліція наразі немає.