Виробник Johnnie Walker випустить віскі Jane Walker для жінок

Компанія Diageo, виробник віскі Johnnie Walker, випустить на американському ринку алкогольний напій під назвою Jane Walker. На логотипі буде зображена жінка.

Про це пише Медуза з посиланням на Bloomberg.

Як зауважила віце-президентка Johnnie Walker Стефані Джейкобі, шотландський віскі традиційно вважається чоловічим напоєм. Передбачається, що під новим брендом він зацікавить і жінок.

Diageo також планує збільшити число жінок у керівництві компанії і до квітня довести їх представництво в раді директорів до 50 відсотків.

У цілому планується випустити 250 тисяч пляшок Jane Walker, продаватися вони будуть в США з березня. З кожної проданої пляшки один долар планується пожертвувати організаціям, які відстоюють інтереси і права жінок.

  • Віскі Johnnie Walker виробляється з 1820 року. Він вважається найбільш поширеним шотландським віскі у світі. Творець віскі, шотландець Джонні Вокер з міста Кілмарнок, помер у 1857 році, а його син і онук Олександр Уокер і Олександр Уокер-молодший змогли зробити бренд впізнаваним і популярним. Саме під їх керівництвом був створений логотип віскі з чоловіком в циліндрі і з тростиною.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: