Хірурга військового госпіталю звинувачують у роботі напідпитку

У Міноборони провели службове розслідування щодо головного хірурга Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Івана Богдана. Військова прокуратура підтвердила, що він прийшов на операцію напідпитку.

Про це Міноборони повідомило у відповідь на інформаційний запит ІА ZIK.

Наразі стосовно хірурга Івана Богдана склали адміністративний протокол за статтею про розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів військовослужбовцями.

Відомо, що 28 грудня лікар прийшов на операцію до військового, перебуваючи у нетверезому стані. Це помітили його колеги. За інформацією Міноборони, від пропозиції здати кров та пройти освідчення лікарем-наркологом на вміст алкоголю в крові Іван Богдан відмовився. Тоді посадові особи лікарні склали Акт огляду зовнішнього вигляду. На підставі цього документу військова прокуратура Львівського гарнізону і склала протокол про адміністративне правопорушення.

Що буде далі з лікарем — стане зрозуміло після рішення суду. Стаття, за якою звинувачують хірурга, передбачає накладення штрафу від 1015 ₴ до 1505 ₴ або арешт з утриманням на гауптвахті на строк від семи до десяти діб.

  • Гауптвахта — приміщення для утримання військових під арештом.
  • Іван Богдан — головний хірург військового госпіталю, заслужений лікар України та голова Асоціації нейрохірургів Львівської області. Він провів не одну складну операцію важко пораненим бійцям АТО та ООС. Колеги і пацієнти відгукуються про нього як про хорошого спеціаліста і фахового лікаря, тому наголошують на необхідності об’єктивного розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: