Monobank запускає металеві Vip-картки Iron Bank

Monobank запускає металеві Vip-картки Iron Bank

Monobank запускає металеві Vip-картки Iron Bank / Офіційне промо

Monobank анонсував випуск металевої Vip-картки під назвою Iron Bank. Її власники матимуть окремий додаток, персонального асистента та зможуть накопичувати милі й оплачувати ними авіаквитки.

23 листопада співзасновник Monobank Олег Гороховський анонсував випуск Vip-картки Iron Bank.

За інформацією з офіційного сайту компанії, банк нараховує 20 миль за кожні витрачені тисячу гривень з картки. За милі можна придбати авіаквитки будь-якої компанії світу.

На відміну від кешбека, ви практично не обмежені в сумі накопичення. Курс обміну миль на квитки: 1 миля = 1 гривня. Просто вибираєте покупку авіаквитків з виписки, яку необхідно погасити милями, декілька торкань і вартість авіаквитка зараховується назад на картку, — пояснюють у компанії.

Крім того, клієнт Iron Bank отримує допуск до всіх бізнес-лаунжів від VasterCard. Програма Lounge Key дозволяє відвідати бізнес-зали аеропортів по всьому світі на спеціальних умовах — достатньо пред’явити картку Iron Bank.

Ще одна перевага — Fast Line. Вона забезпечує митний і паспортний контроль, реєстрацію та здачу багажу в терміналі D аеропорту «Бориспіль» без черги.

Додаток monobank перероблено для власників «залізних» карток – інша іконка додатка, інші кольори та розділ програми лояльності.

Перший тираж карток обмежений — тисяча штук. За словами співзасновника Monobank Олега Гороховського, виготовлення такого тиражу займе три місяці, а собівартість металевої картки становить 4 тисячі ₴ за штуку.

Картка дістанеться безкоштовно великим вкладникам — тим, чий депозит дорівнює 400 тисяч ₴ (або 20 тисяч $ чи 20 тисяч €).

Випуск почнеться взимку.

За словами Олега Гороховьского, картки будуть зроблені з нержавіючого металу та кераміки.

Більше про компанію:

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: