«Гомодиктатура» від деканки педагогічного університету та дружини Турчинова і реакція МОН

Ганна Турчинова

Ганна Турчинова / Скріншот з відео

Деканка педагогічного університету імені Драгоманова Ганна Турчинова опублікувала колонку під назвою назвою «Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей». Пізніше в інтерв’ю авторка зазначила, що нові шкільні підручники можуть змінити сексуальну орієнтацію і що у людини без сім’ї не може бути дітей.

7 червня на сайті «Цензор.нет» вийшла колонка деканки педагогічного університету ім. Драгоманова та дружини секретаря РНБО Ганни Турчинової під назвою «Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей». У ній вона зазначає, що той, хто «асоціює слово гендер із рівністю прав чоловіків та жінок, помиляється».

Основною метою [гендеру] є подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічноі статі, — пише Ганна Турчинова.

За її словами, «представники цієї ідеологіі … почали наступ на традиційні цінності — духовність, сім’ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження, роль чоловіка та жінки у суспільстві».

Далі ж авторка обурюється тим, що «вони» почали займатися рецензуванням шкільних підручників.

Ця колонка викликала обурення у суспільстві. Згодом «Громадське» взяло інтерв’ю у Ганни Турчиновою, аби з’ясувати, що саме її обурило, і які зміни натомість слід внести до шкільних підручників.

«Секція» наводить короткі тези її висловів.

  • На жаль, у Міністерстві освіти існує програма до 2020 року, яка передбачає наскрізне виховання наших дітей за гендерною політикою. Чому це небезпечно? Розмиваються поняття статі, розмиваються моральні поняття, на яких тримається будь-яка держава.
  • Якщо зруйнується сім’я, зруйнується і країна. ЛГБТ не розмножуються, тому їм потрібна нова кров і плоть. Вони зрозуміли, що не можуть зробити це по-іншому, окрім як з дитинства розповідати школярам, що це все абсолютно нормально.
  • Скільки їх [гомосексуальних людей] — півтора-два відсотки. Це є відхилення від норми. Але ж коли ви хворієте і у вас температура, ви, мабуть, викликаєте лікаря? А не кажете: узаконьте мої права, тому що у мене температура.
  • Гетеросексуальні сім’ї народжують дітей. А гомосексуальні сім’ї нікого не народжують, після них — пустота. Ось коли вони почнуть народжувати абсолютно природним способом, тоді вони будуть зі мною сперечатися, як треба виховувати дітей. А поки що вони лізуть до чужих дітей.
  • «Гендер» — це просто синонім слова «секс», який у 60-х роках минулого століття в Америці змінили так, щоб це звучало більш-менш пристойно.
  • Є жіночі професії, а є чоловічі. Будьте чоловіками, якщо бажаєте, щоб жінки вас кохали. Чоловік — сильний, мудрий. Він батько, за яким жінка буде, як за кам’яною стіною. А не просто розмита стать — людина, яка не може визначитися, хто вона — чоловік, жінка, чи якийсь-там астрал-гендер.

Слова Ганни Турчинової прокоментували також у Міністерстві освіти.

Іванна Коберник, радниця міністерки освіти й науки України, зазначила, що у колонці про «гомодиктатуру», йдеться зовсім не про гендерну ідеологію.

Якщо іти за її власною логікою, то вона не мала жодного шансу працювати деканом ВНЗ, адже за такою логікою її місце — на кухні. Якщо пані Турчинова проти рекомендацій показати обох членів сім’ї, які піклуються про дітей, то вона вже ці традиційні цінності порушила, — переконана Іванна Коберник.

А радниця міністерки освіти Олена Малахова пояснила, що антидискримінацйна експертиза не є гендерною. Вона спрямована на увесь перелік груп, які захищені законом, і діє виключно в полі нормативного законодавства України.

До теми

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: