Голову Держбудінспекції звільнили через фальшиві дипломи

Олексій Кудрявцев. Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України

Олексій Кудрявцев. Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України / dabi.gov.ua

Кабінет міністрів звільнив голову Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексія Кудрявцева через підроблені дипломи про освіту.

Про це 12 грудня повідомила прес-служба інспекції.

Олексія Кудрявцева звільнили на підставі рекомендацій Національного агентства з питань держслужби. Воно встановило факт фальсифікації диплома про вищу освіту під час вступу на державну службу. Своє рішення комісія винесла на підставі документів від Національної поліції, Міністерства освіти і науки України, Технічного університету Молдови, також була залучена поліція Молдови

На момент вступу на посаду голови ДАБК в червні 2015 року, Кудрявцев, за його власними словами, пред’явив дипломи Київського міжнародного університету цивільної авіації та Національного університету «Одеська юридична академія».

На державну службу Кудрявцев потрапив у 2014 році як директор департаменту ДАБІ в Київській області. У своїй заяві Кудрявцев упустив пункт про наявність освіти, коли обіймав цю посаду.

За словами Олексія Кудрявцева, проти нього почали замовну кампанію через низку проведених реформ.

Я надав усі докази, які свідчать, що я не порушував закон та йдучи на державну службу мав потрібну українську освіту. Однак Уряд прийняв рішення щодо мого звільнення. Я не буду коментувати це рішення. Адже головне це не посада, а щоб розпочаті у галузі будівництва реформи не зупинилися та були повністю реалізовані, — заявив Олексій Кудрявцев.

Олексій Кудрявцев обіймав посаду голови Держаної архітектурно-будівельної інспекції з 26 червня 2015 року.

Що ще
  • Суд поновив Романа Насірова на посаді голови ДФС