В Україні знайшли родовище золота. За оцінками, запаси металу на рівні 2,4 тонни

Рахів

Рахів / Ivan Bil / uk.wikipedia.org

У Рахівському районі Закарпатської області виявили велике родовище золоторудних покладів. Про це повідомляє прес-служба Національної акціонерної компанії «Надра України».

За попередніми оцінками, родовище містить запаси дорогоцінного металу на рівні 2,4 тонни.

Також вагомий результат отримано по пошуковій оцінці рудопроявів золота в Рахівському районі Закарпатської області. На основі проведених раніше бурових, гірничих та лабораторних робіт, Рахівською геолого-пошуковою партією Львівської ГРЕ виконано оцінку прогнозних ресурсів золота рудних тіл Білопотікського рудопрояву в кількості 2,4 тонн. Ці результати підтверджують перспективність подальших геологорозвідувальних робіт на рудопроявах Рахівського рудного району, які спрямовані на підготовку об’єктів для залучення інвестицій та переведення їх в ранг золоторудних родовищ. — йдеться в повідомленні.

Також повідомляеться що в 2017 році продовжувались роботи з оцінки ресурсів метану Львівсько-Волинського вугільного басейну.

  • Нині єдине діюче в Україні родовище з видобутку золота — Мужіївське. Там знаходиться 55 тонн золота, 1 мільйон цинку і свинцю розвіданих запасів.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: