Найбільший автобусний перевізник Європи планує вийти на український ринок

Автобус FlixBus

Автобус FlixBus / flixbus.com.ua

Найбільший оператор автобусних перевезень в Європі, компанія FlixBus, планує вийти на український ринок.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію компанії.

У FlixBus анонсували, що 11 червня 2019 року представники компанії проведуть в Києві свою першу в Україні прес-конференцію. Гендиректор компанії в Польщі і Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-моделі FlixBus і співпрацю з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

  • У 2017 році FlixBus оголосив про відкриття рейсів з ЄС в чотири українських міста. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою, наприклад, Київ-Прага, становила 5 євро, а час у дорозі — близько доби. Тоді в компанії розповіли про те, що перевезення в і з України буде здійснювати партнер Flixbus — чеська компанія Umbrella. Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більш ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками, які мають загальну систему продажу квитків та загальний бренд.
  • Зараз маршрути автобусів компанії FlixBus прокладені через понад 2000 населених пунктів у 29 країнах. Щодня виконується близько 350 тисяч рейсів.
Переможеньки: