В Україні запустився FlixBus. Ціни і напрямки

11 червня найбільший автобусний перевізник Європи, FlixBus, оголосив про повноцінний вихід на український ринок, пише ЦТС.

У планах компанії на 2019 рік — спочатку рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, а потім також з Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці й Тернополя.

Вартість квитків буде починатися від 5 євро. Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. Роздруковувати квиток не потрібно, водій просканує QR-код, — розповів генеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Лєман.

До прикладу, до 13 червня за напрямками Київ – Кельн, Київ – Росток, Київ – Карлсруе, Київ – Штутгарт, Київ – Відень можна купити квитки від 5 до 15 євро.

Перевізник має також вимоги до автобусів і водіїв: наявність кваліфікації, мінімум двоє шоферів на нічний лінії, відстань між сидіннями — мінімум 76 см, Wi-Fi і FLIX-розваги на борту, доступний туалет в дорозі, розетки і екологічно чистий парк.

Як повідомив Міхал Леман, на початковому етапі на українських маршрутах будуть задіяні 20 автобусів. Вони не матимуть фірмової зеленої лівреї, буде лише логотип FlixBus.

  • Зараз  маршрути автобусів FlixBus прокладені через понад 2000 населених пунктів у 29 країнах. Щодня водії виконують близько 350 тисяч рейсів.
  • У 2017 році FlixBus оголосив про відкриття рейсів з ЄС в чотири українських міста. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою, наприклад, Київ-Прага, становила 5 євро, а час у дорозі — близько доби. Тоді в компанії розповіли про те, що перевезення в і з України буде здійснювати партнер Flixbus — чеська компанія Umbrella. Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більш ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками, які мають загальну систему продажу квитків та загальний бренд.