Які купюри в Україні підробляють найчастіше

Є чотири види купюр, які зловмисники найчастіше підробляють в Україні. І це не тільки гривні.

Купюри, підробки яких найчастіше виявляють в Україні це 200 та 500 гривень, 100 доларів та 100 євро. Про це у коментарі УНН повідомив заступник начальника управління — начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківський сферах та зовнішньоекономічній діяльності Департаменту захисту економіки Національної поліції України Руслан Стрембіцький.

Які купюри в Україні підробляють найчастіше

Які купюри в Україні підробляють найчастіше

Виявляють підробки найчастіше при великих перерахунках коштів, при обміні валют, вилученні грошей з банкоматів та купівлі коштів у так званих «мінял» чи незаконних обмінниках.

Більша частина вилучається при інкасації в банкоматах та терміналах, — наголосив Руслан Стрембіцький.

При цьому, за словами правоохоронця, найчастіше підробки виявляються в таких регіонах як Одеська область, приморський регіон загалом та на західній Україні (Львів, Закарпаття, Волинь).

Стрембіцький звернув увагу на те, що близько 80% всіх підроблених купюр, приходять до України з Європи та країн Близького сходу.

На таких купюрах зазвичай відсутні частина водяних знаків, залежно від якості. При цьому на дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Трапляються випадки, коли високоякісні підробки можуть пропускати апарати по перевірці коштів, — пояснив він.

Читайте також: Які питання ставлять на співбесіді в українських IT-компаніях