Український сервіс Eda.ua придбала вірменська компанія

Логотип сервісу Eda.ua

Логотип сервісу Eda.ua

Український сервіс доставки їжі Eda.ua оголосив про злиття з вірменською компанією Menu Group. Раніше український проєкт був частиною литовської фірми Foodout Group, яка керувала аналогічними сервісами у країнах Східної Європи та Білорусі, пише Dazzle.

Суму угоди не розголошують. Наразі відомо, що проєкт під новою назвою menu.ua запустять восени цього року. За словами засновника компанії Вагана Керобяна, у найближчі 2 роки Menu Group планує вкласти у розвиток проєкту мінімум 100 млн грн, пише Ain.

За оцінками бізнесмена, обсяг українського ринку доставки їжі становить близько 10-15 млрд грн і щороку зростає на 20-25 %. Такий зріст пов’язують зі зростанням кількості користувачів мобільного інтернету. Понад 60 % населення (25 млн людей) ним користуються, а 15-20 % з них замовляють їжу онлайн (4-5 млн людей).

Зараз онлайн-продажі генерують близько 20 % від загального прибутку ресторанів, але цей показник зростає, оскільки частота замовлення онлайн вже у 2-3 рази перевищує дані відвідуваності, — каже Ваган Керобян.

В Україні menu.ua працюватиме за гібридною моделлю — самостійно доставлятиме замовлення готової їжі у 10 містах, а у 29 виступатиме як агрегатор.

У Eda.ua до придбання працювали 40 людей — усі вони продовжать роботу в новій компанії.

  • Menu Group — це міжнародна компанія, яка розвиває сервіси доставки їжі у Вірменії, Грузії та Білорусі. На ринку вже 6,5 років.
  • Eda.ua — це безкоштовний сервіс доставки їжі з понад 1500 ресторанів України, який працює у 29 містах. Заснований у 2014 році. У 2017 Eda.ua оголосила про злиття з компанією з Прибалтики Foodout Group. Угоду уклали інвестиційні компанії Chernovetskyi Investment Group та Goldfish.
Зверніть увагу: