Чому українці звільняються з роботи. Дослідження

Низька зарплата — основний фактор, який штовхає українців до зміни місця роботи. Такого висновку дійшли аналітики сайту rabota.ua, які опитали 2582 респондента, пише The Point.

Аналітики сайту з пошуку роботи rabota.ua опитали 2582 людини та дізналися, що їх змушувало звільнятися з роботи у першу чергу та за яку суму підвищення вони готові змінити своє місце праці.

З’ясувалося, що найчастіше українці звільнялися через низьку зарплату. Так відповіли 61,2 % опитаних. Ще 48,3 % зазначили, що причиною для звільнення стала відсутність професійного та кар’єрного зростання. Далій йдуть пункти про моральне відчуття від роботи: вона перестала приносити задоволення чи набридла (40,7 %) та стосунки з керівництвом чи колегами (38,3 %). Через велике навантаження та постійну понаднормову працю звільнялися 30,4 %, ще для 26,3 % причиною для звільнення стало надходження більш цікавої пропозиції. Незручний графік роботи був причиною звільнення у 19,9 %.  Ще 6,8 % зазначили, що жодного разу не змінювали роботу.

На питання: «Яке мінімальне підвищення зарплати вам повинні запропонувати, щоби ви наважилися змінити роботу, якщо вас в ній усе влаштовує?» опитані відповіли:

  • на 30 % і більше — 14,1 %;
  • у півтора рази — 25,1 %;
  • удвічі більше — 37 %;
  • утричі більше — 10,5 %;
  • мене зарплатою не переманиш — 13,3 %.