Користувачі «ПриватБанк» можуть залишати чайові карткою

«ПриватБанк» запустив технологію «Безготівкова оплата чайових». Тепер можна оплачувати рахунок і залишати чайові офіціантам у безготівковій формі — платіжними картками через POS-термінали «ПриватБанку».

Наразі функція доступна лише у ресторанах «Tarantino family» у Києві. Як повідомив керівник напрямку з обслуговуванню торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов, у найближчі два місяці можливість оплати чайових картками буде працювати в більшості популярних українських кафе та ресторанів.

Сьогодні кожне третє замовлення в ресторані або кав’ярні клієнти хочуть оплачувати картками й не носять із собою готівку, щоб подякувати офіціанту за гарне обслуговування та настрій, – говорить Євген Васильцов. – Діджиталізація чайових у терміналах банку – це універсальне рішення, що підходить всім підприємствам громадського харчування та дозволяє забезпечити комфортне обслуговування клієнтів.

Залишити чайові з банківської картки можна за допомогою POS-терміналів «ПриватБанку», де з’явиться функція «Оплата з чайовими». Клієнт може залишити фіксовану винагороду або ввести суму на свій розсуд.