У Польщі жінка зобразила Божу Матір із веселковим прапором. Її затримала поліція

У польському місті Плоцьк поліція затримала 51-річну жінку, яка розклеювала на вулицях картинки із зображенням Діви Марії з німбом в кольорах прапора ЛГБТ.

Про це у Твіттері повідомив голова Міністерства внутрішніх справ Польщі Йоахім Брудзінський.

Вдячний польській поліції за ефективну операцію з виявлення і затримання особи, яка підозрюється у профанації святого для поляків образу Божої Матері. Жодні розповіді про свободу і толерантність не дають нікому права ображати почуття вірян, — написав він.

Жінка розміщувала зображення на біотуалетах і смітниках поблизу місцевого костела. На наліпках і постерах були намальовані ікони Ченстоховської Божої Матері. Німби Діви Марії і Христа на були розфарбовані у кольори прапора ЛГБТ-спільноти.

Діва Марія з німбом в кольорах прапора ЛГБТ

Діва Марія з німбом в кольорах прапора ЛГБТ / dennikn.sk

Прес-секретар поліції Плоцька підтвердив, що жінку звинуватили у скоєнні злочину, проте в той момент вона була за кордоном. Після повернення мешканки Польщі правоохоронці обшукали її будинок, де знайшли кілька десятків зображень Діви Марії з німбом, розфарбованим у кольори веселкового прапора. Згідно з польським законодавством, образа почуттів віруючих є кримінальним злочином. Якщо жінку визнають винною, на неї чекає до двох років ув’язнення, пише «Заборона».

Більше інформації про ЛГБТ можна знайти у спецпроекті «Секції» «Такі як ми»: