«Ашан» запукає додаток з доповненою реальністю

До новорічних свят мережа магазинів «Ашан» запускає додаток Auchan Kids, в якому можна буде знайти каталог іграшок з функціями 3D, а також фотозони 3D в точках продажів, пише Telegraf.

Проект розробили спільно з французьким стартапом Vertical. Його запустять у восьми країнах: Італії, Іспанії, Польщі, Португалії, Румунії, Україні, Угорщині та Франції. У нас він буде працювати з 13 листопада 2018 року по 8 січня наступного року.

Ашан буде супроводжувати клієнтів від самого будинку в магазини, занурюючи всіх охочих у світ новорічної магії за допомогою нового проекту. Він поєднує в собі каталог іграшок з функцією 3D, віртуальну гру полювання за «Бажайками» й різдвяні казки з анімаціями digital в магазинах, — зазначають у компанії.

Додаток Auchan Kids дозволить дітям сканувати сторінки друкованого каталогу іграшок, який можна буде знайти в гіпермаркетах «Ашан», і оживити іграшки, поруч з якими є маркування 3D. В один клік іграшки та персонажі «оживають» завдяки анімації. Ще один клік, і з’являється функція «лист Діду Морозу», що дозволяє автоматично сформувати список побажань і відправити на електронну пошту батьків.

Більше про «Ашан»

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: