Справу щодо звинувачення у педофілії проти екс-соліста Львівської опери закрили

Видання «Страна.ua» повідомило про закриття справи проти колишнього соліста балету Львівського оперного театру Миколи Санжаревського. Однак поліція наразі не надала офіційного підтвердження.

У розбещенні неповнолітніх Миколу Санжаревського звинуватили у квітні цього року. народний депутат України та радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що балерун мав стосунки з 13-річною дівчинкою. Також через неї він нібито вивідував інформацію щодо служби в АТО її брата, а також озброєння, яке Міноборони надає його батальйону.

У травні поліція відкрила нове кримінальне провадження по цій справі.

За інформацією «Страни.ua», справу про розбещення неповнолітніх Миколою Санжаревським правоохоронці закрили. Про це виданню нібито повідомив сам Санжаревський.

«Справа просто розвалилась, докази (скріншоти із соцмереж) були сфальсифіковані», — заявив у коментарі виданню екс-соліст театру.

Однак від поліції офіційного підтвердження цього факту поки що не надходило.

Інші справи проти Миколи Санжаревського
  • У січні 2018 року Миколу Санжаревського звинуватили у підтримці та фінансуванні «Л/ДНР». Розслідування цієї справи ще триває. У лютому Миколу Санжаревського через цей скандал звільнили з Оперного театру.