У Львові звільнили вчительку, яка цитувала Гітлера

25 квітня Мар’яна Батюк, заступниця директора та вчителька історії у школі № 100, отримала наказ про звільнення. Причина — публікації на своїй сторінці у соціальній мережі.

Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міськради.

Вчительку та заступницю директора львівської школи №100 Мар’яну Батюк звільнили за публікацію у Фейсбуці привітання Адольфа Гітлера з Днем народження. 20 січня в управлінні створили комісію, щоби перевірити цей факт.

24 квітня її запросили до Міського центру інформаційних технологій, аби вона могла або підтвердити ту інформацію, або спростувати її. Мар’яна Батюк не прийшла. За словами начальниці управління освіти Зоряни Довганик, отримати архів з акаунту у Фейсбуці можна тільки за згодою людини і у її присутності. Оскільки вчителька не з’явилася, зробити цього не змогли.

25 квітня Мар’яні Батюк запропонували у присутності працівника управління ІТ зайти на свою сторінку і показати дописи, які вона робила. Вчителька відмовилася від цього.

Управління освіти, не маючи інших фактів, видало наказ, де рекомендувало директору школи звільнити пані Батюк за вчинення аморального вчинку, який несумісний із продовженням роботи на посаді вчителя і заступника керівника школи, — зазначила Зоряна Довганик.

25 квітня Мар’яна Батюк відпрацювала свій останній день у школі №100.

  • 20 квітня на сторінці у Фейсбуці львівської вчительки історії і депутатки міськради від ВО «Свобода» з’явилося привітання Адольфа Гітлера з Днем народженням. Пізніше вона заявила, що її сторінку зламали.

Читайте також: Мешканці Львівщини отримуватимуть 135 гривень компенсації за проїзд