Чотири маршрути у Львові можуть змінити схему руху

Управління транспорту Львівської міськради напрацьовує зміни схем маршрутів № 12, 30, 35 та 54.

За інформацією управління транспорту, у Львові є такі маршрути, які через нерентабельність і небажання приватних перевізників працювати собі в збиток, вже кілька років не курсують. Зараз у міській раді працюють над їхнім відновленням. Аби зробити маршрути зручнішими для пасажирів і привабливішими для перевізників, управління транспорту напрацьовує зміни схем маршрутів № 12, 30, 35 та 54.

Наразі пропонують наступні зміни:

  • Маршрут № 12 Рясне-2 — ст. Підзамче — АС-2 — вул. Миколайчука. Такий маршрут дозволить мешканцям Рясного без пересадок доїхати до лікарні швидкої допомоги та покращить транспортне сполучення мікрорайону Підзамче.
  • Маршрут № 30 Рясне — Левандівка — вул. Бандери — вул. Сахарова — вул. Стрийська — вул. Віденська (Новий Львів). Маршрут покращить транспортне сполучення Нового Львова і забезпечить доїзд з Рясного до центральної і південної частини міста.
  • Маршрут № 35 вул. Польова — вул. Липинського — вул. Стрийська — вул. Наварійська (Солонка). Така зміна дозволить скористатися міським маршрутом мешканцям Солонки.
  • Маршрут № 54 Бірки — Брюховичі — вул. Шевченка — вул. Городоцька — вул. Підвальна — вул. Кривоноса — ОХМАТДИТ. Маршрут не лише покращить транспортне сполучення Брюхович, а й стане першим маршрутом, який курсує до дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Такі зміни управління транспорту розробило з урахуванням звернень мешканців, однак вони ще можуть коригуватися, відповідно до потреб пасажирів. Свої пропозиції можна лишати на сторінці управління у Фейсбуці.

Зі сфери транспорту:

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: