Приватним перевізникам дозволили зменшити кількість транспорту на деяких маршрутах

Управління транспорту Львівської міської ради на три місяці дозволило приватним перевізникам зменшити кількість автобусів на маршрутах. Перевізники не мають достатньої кількості автобусів, щоб обслуговувати маршрути за постійними і тимчасовими договорами.

Мова йде про маршрути № 18, 19, 36, 37, 40, 48, 50.

За словами керівника ЛКП «Львівавтодор» Олега Партики, приватні перевізники до конкурсу випускали на маршрути 40−45% автобусів від паспортної кількості. Після проведення конкурсу відсоток випусків на маршрути у приватних перевізників зріс вдвічі. Це пов’язано з тим, що аби забезпечити необхідну кількість автобусів, відповідно до умов договору, перевізник зобов’язаний випускати більше 80% від паспортної кількості маршруту. Інакше управління транспорту може накладати штрафи на нього.

Таких цифр підприємствам вдалося досягнути, забравши автобуси з маршрутів, на яких вони працюють за тимчасовими договорами. Наприклад, повністю зняли всі автобуси з маршруту № 19. Тому достатньої кількості автобусів для забезпечення роботи маршрутів і за постійними, і за тимчасовими договорами приватні перевізники не мають, — підкреслив Олег Партика.

З огляду на таку ситуацію, управління транспорту ЛМР дозволило приватним перевізникам на 3 місяці скоротити випуск на маршрутах за постійними договорами. Так вони можуть забезпечити роботу маршрутів, на які укладені тимчасові договори.

Загалом на маршрути, які поки не мають постійних перевізників, потрібно 75 автобусів.

За його словами, додатки з відображенням транспорту поки працюють некоректно, тому деякі автобуси можуть не відображатися. Олег Партика зазначив, що після конкурсу на більшості маршрутів змінилися графіки, які наразі вносять у систему. Тому управління транспорту веде статистику у напівручному режимі спільно з ЛКП «Львівавтодор», які надають послуги диспетчеризації.

Зверніть увагу

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: