Забудовника, який знищив мозаїку на магазині «Океан», оштрафують

Забудовник знищив мозїку магазину "Океан"

Забудовник знищив мозїку магазину “Океан” / Зручне місто / facebook.com

Забудовника ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп», який знищив мозаїку на магазині «Океан» у Львові, Держархбудінспекція оштрафує на 90,3 тисячі гривень.

З 18 до 31 липня тривала перевірка реконструкції будівлі магазину «Океан» на вул. В. Великого, 26а. Інспекція виявила порушення законодавства у сфері містобудування — забудовник відхилився від затвердженої проєктної документації при виконанні робіт. Зокрема, демонтував зовнішню стріну з елементами мозаїчного фасаду, яку мав зберегти. Порушнику загрожує штраф у розмірі 45 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, а це понад 90 тисяч гривень.

Крім цього, замовнику та генеральному підряднику видали приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт до моменту усунення виявлених порушень.

  • 18 липня у мережі виклали фото, на яких видно, що стіну з мозаїкою демонтували. До Інспекції архітектурно-будівельного контролю звернулися мешканці з проханням перевірити проєкт на предмет дотримання містобудівного законодавства. Таке звернення направив також міський голова. Андрій Садовий наголосив, що «без відновлення мозаїки ніхто нічого там не збудує». Співвласник компанії-забудовника Володимир Швед зазначав, що фірма мала всі дозвільні документи на проведення робіт і не порушувала те, що в них прописано.