Басейни і тенісні корти на даху: як зміниться львівський «Палац спорту»

Палацу спорту «Україна» у нинішній час

Палацу спорту «Україна» у нинішній час / section.in.ua

У «Палаці спорту» збираються збудувати «сучасний центр для здорового дозвілля львів’ян».

У другій половині 2018 року розпочнеться реконструкція «Палацу спорту «Україна», що на вул. Мельника, 18, пише Zaxid.net.

У проекті комплексу передбачено поле для міні-футболу, зали спортивних та дитячих секцій (танці, бойові мистецтва та ін.). Також тут працюватимуть класи дошкільного дитячого розвитку. Окрім того, на території спорткомплексу збудують два басейни для дорослих та дітей. Наразі проекти басейнів ще не готові.

У межах реконструкції також планують перебудувати шість тенісних кортів, які розташовані позаду центральної будівлі «Палацу спорту». За словами заступника директора «Палацу спорту «Україна» з розвитку Тарас Ящишен, на місці, де зараз розташовані тенісні корти, збудують нову частину спорткомплексу, а самі корти перенесуть на дах будівлі та адаптують їх для різних погодних умов.

Проект реконструкції також передбачає спорудження підземного паркінгу та облаштування громадського простору на території спорткомплексу.

  • «Палац спорту «Україна» збудований у 1986 році. До 2016 року він перебував у державній власності, а його власником було «Об’єднання профспілок Львівщини». Згодом спорткомплекс приватизувало ТзОВ «Палац спорту Україна». Після цього прокуратура Львівської області порушила справу щодо незаконності передачі комплексу новоствореному ТзОВ, і через суд намагалась витребувати спорткомплекс з приватних рук. Прокуратура програла цю справу, а апеляцію вирішила не подавати.
  • Сьогодні частину приміщень спорткомплексу здають в оренду під спортивні та виставкові зали, магазини. Тут також є великий зал, де проводять виставки та концерти.
  • Згідно з даними Youcontrol, засновником ТзОВ «Палац спорту Україна» є ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр «Україна-Китай», а директором — Богдан Ломага, що керує спорткомплексом з 1988 року. Засновником ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр «Україна-Китай» є заступник директора «Палацу спорту Україна» з питань розвитку Тарас Ящишен. Він водночас керує кількома львівськими будівельними компаніями, зокрема, Avalon, яка з-поміж іншого, будуватиме найбільший у Львові готель. Власником компанії Avalon є львівський бізнесмен і депутат міської ради Григорій Козловський. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

Читайте також: Як виглядатиме сміттєпереробний комплекс на Пластовій у Львові

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: