Місця для вигулу собак і метро. Ключові рішення сесії ЛМР

11 липня Львові відбулося чергове пленарне засідання Львівської міськради. «Секція» виділила три основних рішення, які підтримали депутати.

Офіційні місця для вигулу собак

Депутати прийняли ухвалу щодо видів місць для вигулу і тренування собак. Згідно з нею, 30 серпня мерія повинна буде прийняти Програму, в якій будуть прописані кошторис, терміни облаштування таких майданчиків, інформаційна кампанія для популяризації таких зон тощо.

ЛКП «Лев» пропонує облаштувати у Львові 75 вигульних зон. 5 років тому, коли місто напрацьовувало дорожню карту облаштування вигульних майданчиків, вартість питання становила 23 мільйони гривень.

Ухвала передбачає, що майданчики розділять на:

  • прогулянкові — дозволяються прогулянки з собакою на повідку;
  • вигульні — дозволяється вільний вигул собак без повідка;
  • тренувально-вигульні — дозволяється вільний вигул собак без повідка.

73 нових паркомісця

Депутати погодили ділянки для паркування за такими адресами:

  • вул. Стрийська, 121а (54 паркомісця);
  • вул. Стрийська, 332 (31 паркомісце);
  • вул. Липова Алея, 13 (9 паркомісць);
  • вул. Кульпарківська, 115 (9 паркомісць).

У зв’язку зі змінами, на вул. Кульпарківській облаштують пішохідну доріжку.

Будівництво метро

На сесії народні обранці також підтримали петицію про розмороження проєкту метро у Львові. За відповідну ухвалу проголосували 35 депутатів.

Автор петиції — Василь Лозовий — пропонує розморозити проєкт львівського метрополітену. Ідея щодо спорудження у місті підземного трамвая з’явилася ще у 80-х роках минулого століття. Тоді планувалося, що він курсуватиме через центр міста, район Підзамче, вулиць Сахарова та Наукової тощо. Втім проєкт зупинили, оскільки через будівельні роботи почали руйнуватися будинки в районі палацу Потоцьких.

На думку автора петиції, лінії метро потрібно прокладати в радіусі кілометра від Ратуші. Зокрема мова йде про сполучення району парку ім. Івана Франка, Цитаделі, Погулянки, вул. Кн. Ольги, Сихова та Рясного.

У тексті петиції зазначено. Що будівельні роботи потрібно розпочати у 2022 році.

Попередні рішення народних обранців: