У Львові вуличні музиканти тепер повинні узгоджувати свої виступи з владою

Відтепер вуличні музиканти для виступів у центрі міста мають подавати заявку. Її буде розглядати спеціально створена комісія. У заявці музиканти повинні вказати репертуар, дату та час проведення виступу.

Таке рішення 30 березня ухвалив виконком міської ради.

Львівські вуличні музиканти перед виступом мають подавати у ЦНАП або на сайт Львівської міської ради заявки та узгоджувати репертуар і час заходу. Це рішення поширюється на:

  • площу Ринок — дозволена лише інструментальна музика (без використання духових та ударних інструментів і звукопідсилювальних пристроїв). Можливий час виступу: у робочі дні — з 16 до 22 години, у вихідні та святкові дні — з 12 до 22.
  • прилеглі вулиці до площі Ринок (у ареалі, обмеженому вул. Підвальною, вул. В. Винниченка, вул. Валовою, вул. І. Гонти, вул. Театральною, просп. Свободи) — дозволена лише інструментальна музика і звукопідсилювальні пристрої. Можливий час виступу: у робочі дні — з 16 до 22 години, у вихідні та святкові дні — з 12 до 22.
  • решту території Львова — дозволяється музичне виконання всіх видів з врахуванням норм рівня шуму згідно з законодавством України. Час виступів у будні та вихідні дні — з 12:00 до 22:00.

У міськраді таке рішення пояснили необхідністю впорядкувати вуличні виступи і зменшити звукове навантаження на історичну частину Львова.

Музикантам необхідно буде подати заявку мінімум за 14 днів до запланованого виступу.

Читайте також: «Арена Львів» може стати комунальною. Стадіон має мільйонні борги

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: