Відтепер у Львові можна замовляти авто комфорт-класу в Uber

У компанії обіцяють висилати кращі автомобілі, за кермом яких будуть водії з найвищими рейтингами.

З 2 березня в Uber можна замовляти авто комфорт-класу. UberSelect передбачає автомобілі Toyota Camry, Hyundai Sonata, VW Passat, Skoda Superb та аналогічні. У компанії кажуть, що за кермом автомобіля сидітиме водій з кращим рейтингом.

Базовий тариф сервісу у Львові становить 28 гривень, вартість хвилини — ₴1,35, вартість кілометра — ₴5,3, мінімальна вартість поїздки — ₴50. За скасування поїздки доведеться заплатити ₴50.

До прикладу, поїздка з центру міста до залізничного вокзалу у час, коли маршрут має позначку «популярний», коштуватиме в UberSelect дорожче майже на ₴10 у порівнянні зі звичайним UberX — ₴58,80 проти ₴49,23. А поїздка з центру до кінотеатру Довженка на Сихові — дорожче приблизно на 13 гривень — ₴95,11 проти ₴82,74.

Крім Львова, UberSelect запустили також у Харкові та Дніпрі.

  • Uber («Убер» — укр.) — американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Сервіс доступний у більш ніж 200 великих містах в 67 країнах світу. З роками, декілька інших компаній успадкували подібну модель бізнесу, яка в подальшому отримала назву «уберифікація» або «уберизація».
  • З 30 червня 2016 року сервіс Uber став доступним у Києві. У Львові сервіс почав працювати у лютому 2017.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: