У Залізничному районі Львова встановили підземні контейнери для сміття

На вулиці Ранковій у Залізничному районі ЛКП «Львівспецкомунтранс» встановило підземний контейнерний майданчик для твердих побутових відходів, пише пресслужба ЛМР. Вони втричі дешевші за ті, що встановили раніше у центрі міста.

На встановлення майданчика з бюджету Львова кошти не виділяли. Майданчик облаштували коштом перевізника. На новому майданчику розмістили 4 контейнери для змішаних відходів. Поряд також стоять контейнери закритого типу — так звані «дзвіночки» для збору пластику та скла.

Загальна вартість конструкції становить 320 тисячі гривень. Хоча вартість 4 контейнерів з установкою у центрі Львова склала майже 900 тисяч гривень.

Це втричі дешевше, ніж перший підземний майданчик, бо там більш дорогі технології. Але враховуючи, що є різні варіанти і різна ціна, ми майже рік працювали над тим, щоб зробити такий контейнерний майданчик. Все обладнання німецьке, збирається в Україні. Ми подивимося, як буде працювати, як перезимує, і якщо все буде добре, то буду просити грошей з бюджету, щоб збільшити кількість таких точок по місту, — зазначив заступник міського голови Львова з питань безпеки Сергій Бабак.

 

Не забудьте прочитати: