У Стрийському парку відкриють ресторан

Візуалізація. Загальний вигляд з точки 1

Візуалізація. Загальний вигляд з точки 1 / ЛМР

27 липня виконком міської ради дозволив реконструювати одну з будівель у Стрийському парку та відкрити там ресторан, затвердивши відповідні містобудівні умови та обмеження. Реконструкцією займатиметься ТзОВ «Львів-Енергія», пише «Твоє місто».

Парковий павільйон, про який йде мова, розташований поруч із рестораном Delice — за адресою вул. Уласа Самчука, 16. Видані містобудівні умови та обмеження не передбачають ані внесення змін до будівлі, ані зведення додаткових споруд на цій ділянці. Зараз ця будівля не використовується.

Візуалізація. Загальний вигляд з точки 2

Візуалізація. Загальний вигляд з точки 2 / ЛМР

Реконструкція розпочнеться після розробки робочого проекту, його експертизи та дозволу від Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

ТзОВ «Львів-Енергія», яке виступає замовником будівництва, зареєстроване за адресою майбутнього ресторану. За даними Міністерства юстиції, власниками компанії є Юрій Ломага та Олексій Різник, керівник — Володимир Фелишин.

Додамо, що Володимир Фелишин є віце-президентом СК «Енергія» — львівського клубу з футзалу, генеральним спонсором якого є «Львівобленерго». За даними «Наші гроші. Львів», Юрій Ломага — юрист відомого львівського бізнесмена та депутата ЛМР Григорія Козловського. Другий співвласник компанії Олексій Різник також є адвокатом Козловського.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: