У районі автовокзалу у Львові розбудують мікрорайон

Територія біля автовокзалу на вул. Стрийській

Територія біля автовокзалу на вул. Стрийській / section.in.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради 31 серпня затвердив зміни до детального плану території біля автовокзалу на вул. Стрийській. Тут передбачена розбудова мікрорайону, у якому мешкатимуть 10 тисяч людей.

Впродовж 4-7 років тут планують збудувати кілька житлових комплексів, паркінги, школу та лікарню, пише Zaxid.net.

Територія біля автовокзалу на вул. Стрийській

Територія біля автовокзалу на вул. Стрийській / section.in.ua

Детальний план для цієї території площею 50,7 га був розроблений у 2009 році перед будівництвом стадіону «Арена Львів». Сьогоднішнє рішення виконкому вносить зміни у цей детальний план, зокрема уточнює функціональне призначення земель під нові будівництва, зокрема на вул. Вернадського та вул. Стрийській. Повна реалізація цього детального плану займе 4-7 років.

Зокрема, на вул. Вернадського на площі 1,21 га зведуть житловий квартал. У першій черзі будівництва запланований 9-10-поверховий будинок на 100 квартир з внутрішнім двором, де заплановано облаштувати зелені зони та дитячі майданчики. Тут також будуть передбачені місця для паркування. Загалом у цьому житловому кварталі проживатиме близько десяти тисяч мешканців.

Пізніше у межах ДПТ планують звести ще два житлові комплекси на 9 та 4 будинки, а також 4-6-поверховий готель на вул. Стрийській (біля автовокзалу).

Територія біля автовокзалу на вул. Стрийській

Територія біля автовокзалу на вул. Стрийській / section.in.ua

Також біля вул. Вернадського резервується земельна ділянка під будівництво міської лікарні на 600 ліжок і ще одна — під будівництво школи на 1650 учнів. Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський уточнив, що наступного року у Львові відбудеться архітектурний конкурс на будівництво нової школи, але наразі невідомо, чи вона буде приватною, чи комунальною.

Детальний план території також передбачає будівництво дитячих садочків на території житлових кварталів «Леопольтаун», ЖК «Новий», ЖК «Квіти Львова», будівництво яких зараз активно триває.

Впродовж найближчих років на цій території збудують кілька багаторівневих паркінгів, офіси, спортивний комплекс, торгово-розважальний комплекс та церкву. Також на вул. Вернадського мають завершити будівництво пожежного депо.

Аби реалізувати усі зміни, передбачені детальним планом території, доведеться збудувати кілька нових вулиць у межах цього мікрорайону.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: