У Львові залишать талони на прийом до лікаря

У Львові й надалі на прийом можна буде потрапити по талону, а лікарі зобов’язані звітувати про відвідування пацієнтів на дому у старому форматі.

Про це повідомляє Zaxid.net.

13 березня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, який скасовує талони на прийом до лікаря і журнал виклику медика додому. Утім медична спільнота Львова на нараді вирішила все це залишити. Серед пацієнтів же виникли побоювання, що скасування талону на прийом до лікаря, може призвести до черг і їм під кабінетом доведеться прочекати чи не півдня.

ZAXID.NET попросив головного медика Львова Володимира Зуба пояснити, що зміниться для львів’ян з прийняттям наказу МОЗ. Як їм тепер потрапити на прийом до лікаря?

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб каже, що ці елементи у місті будуть використовувати, допоки повноцінно не буде запроваджено електронну реєстрацію пацієнтів

Те, що наказ МОЗ відміняє застосування деяких медичних форм, не означає, що він забороняє їх використання. Виходячи з практики і ситуації, яка є сьогодні з впровадженням медреформи, ми прийняли рішення: талон запису на прийом до лікаря, як інструмент формування і регулювання черги, залишаємо і будемо використовувати й надалі до того часу, доки повноцінно не буде запроваджено електронну реєстрацію пацієнтів, — повідомив Володимир Зуб.

За словами головного медика Львова, журнал реєстрації викликів лікаря додому також діятиме. Виклики лікаря додому і фіксування цих викликів будуть здійснюватися так, як і раніше, поки не будуть підписані декларації пацієнтів із сімейними лікарями.

От коли львів’яни підпишуть декларації з сімейними лікарями й будуть мати можливість зателефонувати їм і безпосередньо зі своїм лікарем вирішити, потрібний виклик додому чи ні, тоді журнал викликів лікаря додому дійсно стане не потрібний, — каже Володимир Зуб.

  • 13 березня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, який скасовує необхідність заповнення карти диспансерного нагляду, медичної карти студента і карти дитини для вступу в школу і дитячий садок, а також — талони.

Читайте також: Як тепер ховатимуть померлих і як це робили раніше. Роз’яснення

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: