У Львові відклали підписання декларацій з лікарями

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб 2 квітня заявив, що у Львові процес підписання декларацій з лікарями розпочнеться тоді, коли проведуть усі необхідні юридичні консультації. За його словами, сьогодні немає належних юридичних документів.

Володимир Зуб зазначив, що у місті усі медзаклади, які надають первинну допомогу, готові до старту кампанії: лікарі забезпечені комп’ютерами, мають цифрові підписи. Однак з юридичної точки зору зараз тривають відповідні консультації.

На сьогоднішній день немає жодного документу, який регламентує діяльність e-Health, крім роз’яснень, заяв і т. д. зі сторони Міністерства охорони здоров’я. Тому ми зараз проводимо юридичні консультації, як правильно зробити, щоб не помилитися, дотриматися законодавства. Фактично, зараз жоден заклад охорони здоров’я Львова в системі e-Health не зареєстрований, але з сьогоднішнього дня ми починаємо реєстрацію і до кінця тижня вони там будуть, — підкреслив Володимир Зуб.

Зуб Володимир Іванович. Начальник управління охорони здоров’я / city-adm.lviv.ua

Начальник профільного управління зазначив, що поки що немає гарантій того, що особисті дані мешканців будуть збережені. Коли це питання буде з’ясовано, кампанія почнеться.

Володимир Зуб пояснив, що наразі всі сімейні лікарі працюють за тим дільничним принципом, за яким вони й працювали.

  • 27 березня Міністерство охорони здоров’я затвердило Порядок надання медичної допомоги для лікарів первинної ланки. З 1 липня він стане дороговказом у роботі для всіх сімейний лікарів, терапевтів та педіатрів.

Читайте також: Як обрати лікаря і підписати з ним декларацію. Інструкція