У Львові зведуть нові церкву, багатоповерхівку і готель

Виконавчий комітет Львівської міськради погодив містобудівні умови та обмеження на проектування двох об’єктів 13 липня. Також до розбудови міста доклалися і депутати під час пленарного засідання.

Нова церква замість старої дерев’яної

На перехресті проспекту Чорновола та вулиці Варшавської планують звести нову церкву священномученика Миколая Чарнецького та реколекційно-духовний центр для паломників. Сьогодні на цій території вже стоїть дерев’яна церква.

Замовником будівництва є релігійна організація «Львівська провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) УГКЦ».

Під споруду і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій виділили ділянку площею 2,2 га.

Готель біля Парку культури

Під час сесії депутати ЛМР погодили будівництво готелю на вул. Лижв’ярській, 30, яка знаходиться поблизу Парку культури і відпочинку імен Богдана Хмельницького. Готель матиме 4 поверхи і буде розрахований на 16 номерів. Поруч зведуть ресторан.

Новобудова на Замарстинівській

Багатоповерховий будинок із підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення з’явиться на вул. Замарстинівській, 43. Для цього виділили земельну ділянку площею 0,09 га. Споруда не має бути вищою за 23 метри.