На проспекті Свободи у Львові зріжуть дерева та висадять нові

Ремонтні роботи на проспекті Свободи

Ремонтні роботи на проспекті Свободи / section.in.ua

На проспекті Свободи зріжуть каштани і клен. А от висадити нові дерева обіцяють у жовтні.

У межах реконструкції частини проспекту Свободи у Львові на деяких алеях проспекту зріжуть аварійні всохлі дерева. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

На проспекті Свободи будуть забирати кілька дерев в зв‘язку з ремонтом покриття площі. Забирають лише всихаючі дерева в лунках і сухостої, на газонах нічого не забирають, — зазначила урбаністка.

За словами Олександри Сладкової, ремонт робиться на 40 років і дерева в мощенні у таких випадках бажано замінювати, оскільки під час робіт пошкоджується коріння.

Прошу не переживати, дерева будуть висаджені нові і якісні після ремонту в жовтні. Щодо сорту ще думаємо, можливо, тюльпанові дерева. Зрізаються 4 каштани і клен. Зберігаються дуб, два клени і каштан, що перебувають в кращому або хорошому стані, — пояснила Олександра Сладкова.

  • 31 липня у Львові на проспекті Свободи почали демонтувати покриття алей на ділянці від пам’ятника Тарасові Шевченку до статуї Матері Божої. На початку проспекту облаштують Марійську площу. Вартість робіт становить 8,2 млн гривень.