На проспекті Свободи у Львові зріжуть дерева та висадять нові

Ремонтні роботи на проспекті Свободи

Ремонтні роботи на проспекті Свободи / section.in.ua

На проспекті Свободи зріжуть каштани і клен. А от висадити нові дерева обіцяють у жовтні.

У межах реконструкції частини проспекту Свободи у Львові на деяких алеях проспекту зріжуть аварійні всохлі дерева. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

На проспекті Свободи будуть забирати кілька дерев в зв‘язку з ремонтом покриття площі. Забирають лише всихаючі дерева в лунках і сухостої, на газонах нічого не забирають, — зазначила урбаністка.

За словами Олександри Сладкової, ремонт робиться на 40 років і дерева в мощенні у таких випадках бажано замінювати, оскільки під час робіт пошкоджується коріння.

Прошу не переживати, дерева будуть висаджені нові і якісні після ремонту в жовтні. Щодо сорту ще думаємо, можливо, тюльпанові дерева. Зрізаються 4 каштани і клен. Зберігаються дуб, два клени і каштан, що перебувають в кращому або хорошому стані, — пояснила Олександра Сладкова.

  • 31 липня у Львові на проспекті Свободи почали демонтувати покриття алей на ділянці від пам’ятника Тарасові Шевченку до статуї Матері Божої. На початку проспекту облаштують Марійську площу. Вартість робіт становить 8,2 млн гривень.

Залишити коментар

avatar

Популярно на цьому тижні