У Львові проведуть Фестиваль рівності

Фестиваль ріності 2016

Фестиваль ріності 2016 / Частина офіційного промо / facebook.com

26 липня у Львові планують вдруге провести Фестиваль рівності. Минулого разу під час фестивалю сталися сутички з праворадикалими, а суд заборонив проводити квест на його початку.

Організатори наголошують: «фестиваль не передбачає проведення жодних парадів». Це — «платформа, яка поєднує у собі безліч культурних практик про найрізноманітніші спільноти людей та їхні права». Усіх бажаючих запрошують на лекції на актуальні теми від відомих експерток та експертів України, побачити відео-арт та «інші мистецькі цікавинки».

У цілях безпеки точне місце проведення повідомлять пізніше. Незабаром буде опубліковано повну програму Фестивалю.

Цього ж дня окрім Львова Фестивалі рівності пройдуть ще у п’яти містах: Києві, Дніпрі, Чернівцях, Ужгороді та Запоріжжі.

  • У березні 2016 року активісти з громадської організації «Інсайт» провели у Львові перший Фестиваль рівності. Однак суд заборонив проводити ЛГБТ-квест, яким мав розпочатися захід, а радикали протестували проти проведення самого Фестивалю. Тоді незадоволені заходом праворадикали підривали петарди та кидали камінням в автобуси, які везли учасників і учасниць Фестивалю.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: