У Львові хочуть збудувати два нових ТРЦ

Біля львівського аквапарку на вул. Княгині Ольги планують збудувати два торговельно-розважальних центри. Для цього тут мають знести недобудований будинок культури ЛАЗу та ринок «Провесінь».

Відповідну документацію оприлюднили на сайті Львівської міськради.

Проект детального плану території передбачає будівництво на вул. Княгині Ольги, 110 багатофункціонального ТРЦ. Зазначено, що він базуватиметься на ділянці, площею 6545 кв.м. Орієнтовна площа торгових приміщень 17,0 тис. кв. м.

Замовник будівництва ТзОВ «Західний інвестиційний союз».

На ділянці, закріпленій за ринком «Провесінь», передбачається будівництво триповерхового торгово-розважального комплексу на місці торгових павільйонів. Орієнтовна площа торгових майданчиків — 15,0 тис. кв.м. Площа забудови — 4952 м.кв.

На ділянці між розважально-відпочинковим комплексом «Аквапарк «Пляж» та ринком «Провесінь» детальним планом передбачається будівництво 12-ти поверхової будівлі, яка включатиме в себе багаторівневий паркінг на 700 машиномісць (2-5 поверхів) та торгово-офісні приміщення (1, 6-12 поверхи). Площа забудови — 2809 м.кв.

Крім того, зазначено, що зі сторони вул. Володимира Великого мають впорядкувати стихійний ринок і влаштувати пішохідну зону.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ — 10 років, в тому числі перший етап реалізації — від 3 до 7 років.

17 вересня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: актовий зал Франківської районної адміністрації (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 85). Початок о 18:00.

У Львові хочуть збудувати два нових ТРЦ

У Львові хочуть збудувати два нових ТРЦ / city-adm.lviv.ua

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: