У Львові запровадять туристичний абонемент для транспорту і музеїв

ЛКП «Центр розвитку туризму» та ЛКП «Львівелектротранс» впроваджують спільний абонемент, орієнтований на туристів. Попередньо його назвуть Lviv City Card, пише Tvoemisto.tv.

За словами директорки ЛКП «Центр розвитку туризму» Мар’яни Олеськів, абонемент дасть можливість відвідувати міські заклади культури та деякі заклади громадського харчування. Також він діятиме як проїзний у міських трамваях та тролейбусах. Картка матиме три терміни дії — один, два та три дні. Попередньо, вартість абонементу за день становитиме орієнтовно 280 ₴. Абонемент на три дні коштуватиме приблизно 400 ₴.

Картки можна буде придбати на сайті Lviv.Travel, у спеціалізованих точках продажу або у закладах партнерів, які доєднаються до програми.

Серед закладів культури, які можна відвідати за абонементом, є міські музеї, Шевченківський гай, вежа Ратуші. Крім цього, сюди входять знижки у певні ресторани, екскурсії від Центру туристичної інформації Львова та обов’язковий сувенір від Центру розвитку туризму. Також ведуть перемовини з Національним музеєм, Львівською національною галереєю мистецтв та іншими закладами культури.

Абонемент матиме обмеження у відвідуванні музеїв — не більше трьох на день. Детальніше про те, хто стане учасниками програми, обіцяють повідомити згодом. Очікується, що абонемент надійде у продаж вже у серпні цього року.

І крім цього