Львівські перевізники вимагають підняти ціни на проїзд

Асоціація перевізників Львівщини вимагає переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті міста та підняти вартість разової поїздки в маршрутках до 6,5 ₴. У мерії цього не підтримують.

Відповідну заяву вони опублікували на офіційному сайті.

За словами членів Асоціації, необхідність підняти тарифи пов’язана з ростом цін на паливо.

Зараз вартість одного літра коливається від 30,00 грн до 33,5 грн. За інформацією від експертів ринку пального, це ще не межа, слід очікувати нових стрибків. Лише ринок пасажирських перевезень автомобільним транспортом не реагує на стрімке зростання цін на паливо. Причина проста: ціни на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом регулює Львівська міська рада, — йдеться у повідомленні.

Вони зазначили, що при ціні на пальне 21 ₴ за літр економічно обґрунтований тариф був 6,5 ₴. У сьогоднішніх реаліях розрахунковий тариф — більше 9 ₴, переконані перевізники.

У заяві сказано, що автотранспортні підприємства вже подали розрахунку у міську раду.

На підставі попередньо поданих розрахунків … виконкому ЛМР терміново прийняти рішення про зміну розміру чинного тарифу і встановити його на рівні граничного 6 грн 50 коп. Якщо це не буде зроблено, попереджаємо мешканців міста, що автотранспортні підприємства вимушені будуть скорочувати режим роботи автобусів на маршрутах у ранішній, вечірній і, ймовірно, обідній час, — зазначено у повідомленні.

У міській раді заявили, що мерія не підтримує звернення приватних перевізників щодо необхідності підняття тарифу на проїзд та скорочення випуску машин у разі відмови.

Ситуацію, яка виникла, потрібно розглядати з позиції усіх сторін, не лише потреби перевізників, але й пасажирів, у яких є безліч претензій та зауважень до якості перевезень. Так, ми розуміємо, що вартість палива зростає, що необхідно виплачувати заробітну плату, купувати запчастини, та говорити про підвищення ціни і погрожувати якимось радикальними діями, з огляду на низьку якість роботи, є неприпустимим, — зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: