Суд виправдав обласного військового комісара Львівщини за публікацію списків призовників

Олександр Тіщенко — військовий комісар Львівської області

Олександр Тіщенко — військовий комісар Львівської області / lviv1256.com

Апеляційний суд Львівщини виправдав обласного військового комісара Олександра Тіщенка. Суд скасував постанову Личаківського райсуду про призначення штрафу за публікацію у Фейсбуці особистих даних призовників.

Відповідне рішення комісар оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі 10 травня.

Рішенням апеляційного суду Львівської області скасована постанова про притягнення мене до адміністративної відповідальності за розголошення персональних даних призовників. Таким чином підтверджено мою правоту виконання службових обов’язків щодо заходів для здійснення призову на строкову військову службу восени 2017 року, — написав обласний військовий комісар.

Під час попередніх засідань Олександр Тіщенко заявляв, що не веде сторінку Львівського обласного військкомату. Він казав, що за це відповідає офіцер групи по роботі з особовим складом та громадськістю. Тіщенко заявляв, що розмова про висвітлення цих списків справді була. Але офіцер взяв на себе ініціативу та оприлюднив їх без його команди.

  • 22 листопада 2017 року на сторінці військового комісаріату Львівщини у Фейсбуці опублікували прізвища, ім’я та по батькові, дати народження 15 тисяч громадян. Ті нібито ухилялися від строкової служби. Наступного дня публікацію заблокували через численні скарги львів’ян. Громадськість обурило оприлюднення персональних даних призовників.
  • Керівника  комісаріату 26 лютого оштрафували на 5,1 тисяч гривень за публікацію списку призовників та їхніх персональних даних на сторінці військкомату у Фейсбуці. Тоді ж він подав апеляцію.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: