У Львові запускають безкоштовну школу для стартаперів-початківців

Логотип Startup School University Edition

Логотип Startup School University Edition / Офіційне промо

У Львові стартує Startup School University Edition — школа для стартаперів-початківців та майбутніх IT-підприємців на безкоштовних засадах. Протягом 2 місяців охочі зможуть сформувати свою бізнес-модель, а також ближче ознаймитися із нюансами створення стартапу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Модулі навчання починаються з 27 березня.

Учасники програми матимуть 7 воркшопів:

  1. Формування ідеї;
  2. Створення прототипу;
  3. Маркетинг;
  4. ІТ право;
  5. Бізнес девелопмент;
  6. Business Model Canvas;
  7. Формування команди.
Іван Дмитрасевич (керівник Startup Depot) та Олександр Кобзарев (керівник КУ «Інститут міста»)

Іван Дмитрасевич (керівник Startup Depot) та Олександр Кобзарев (керівник КУ «Інститут міста») / city-adm.lviv.ua

Особливість весняного набору полягає в тому, що навчатися в школі можуть не тільки студенти, а й всі, хто прагне прокачатися в сфері стартап-індустрії та має ідеї для реалізації, — зазначив  Іван Дмитрасевич, керівник бізнес-інкубатора та коворкінгу Startup Depot.

Лекторами та менторами школи є практики, які мають компетенції у бізнес-аналізі, маркетингу, управлінні проектами, командами та розробкою продукту.

До участі запрошуються студенти всіх спеціальностей та курсів, які мають поверхневе розуміння про кожен із модулів. Лекції відбуватимуться в університетах Львова, Івано-Франківська та Тернополя.

На другий етап школи відберуть команди, які сформуються під час лекторіїв та захочуть продовжувати розвивати свої ідеї. З ними будуть працювати ментори та команда Startup Depot (фізично та онлайн).

Вступна лекція відбудеться 27 березня у двох університетах Львова: НУ «Львівська політехніка» о 16:30 та ЛНУ ім. І. Франка — також о 16:30.

  • Програма реалізовується учетверте. За попередні 2 роки понад 900 студентів взяли участь у навчанні, 87 проектів запустили за допомогою Startup School University Edition. Проект реалізується у партнерстві з КУ «Інститут міста», Інститутом розвитку міст у Кракові та співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща  в межах програми «Польська допомога заради розвитку».

Читайте також: Hyperloop в Україні. Деталі проекту