Ключові рішення сесії ЛМР: списання багатоповерхівок з балансу і новий кредит

Міськрада затвердила тимчасовий порядок затримання інспекторами з паркування транспортних засобів

Міськрада затвердила тимчасовий порядок затримання інспекторами з паркування транспортних засобів / city-adm.lviv.ua

11 жовтня відбулася сесія Львівської міської ради. «Секція» пропонує ознайомитися з трьома ключовими рішеннями депутатів.

Багатоквартирні будинки спишуть з балансу комунальних підприємств

До 1 січня 2019 року всі багатоквартирні будинки Львова спишуть з балансу комунальних підприємств міста. Районні адміністрації мають забезпечити проведення конкурсів на призначення управителів тих будинків, у яких не створять об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Комунальні підприємства продовжать надавати житлово-комунальні послуги в будинках, які були на їхньому балансі.

У законі про ОСББ йдеться, що будинки є співвласністю мешканців, а тому не мають бути в державній чи комунальній власності.

Кредит на нові тролейбуси і реконструкцію депо

Депутати погодили умови кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на придбання нових тролейбусів і реконструкцію депо. «Львівелектротранс» отримає в кредит під місцеві гарантії 17,5 млн євро на 13 років.

9,6 млн євро підуть на придбання нових низькопідлогових тролейбусів.. Отримати 50 тролейбусів мають у 2019 році. Ще понад 7 мільйонів підуть на ремонт трамвайного депо на вул. Промисловій та тролейбусного депо на вул. Тролейбусній. 5,3 млн євро витратять на модернізацію тролейбусних мереж.

Година запитань до мера

Депутати проголосували за те, аби ввести годину запитань до мера. Відтак, щокварталу під час пленарного засідання сесії міський голова повинен особисто відповідати на питання депутатів щодо своєї роботи та роботи виконавчих органів ради. Міські обранці можуть заздалегідь письмово скеровувати йому запитання, але не пізніше, ніж за тиждень до проведення відповідної години запитань.

Також відтепер, незалежно від встановлених часових обмежень, кожна депутатська фракція у міськраді матиме гарантоване право на два усних запитання до міського голови. А після завершення запитань від фракцій мер, у межах залишку часу, відведеного на годину запитань, відповідатиме на питання окремих депутатів у порядку черговості їх запису.

Окрім того, внесено також зміни до статті, яка регламентує час проведення пленарних засідань. Відтепер вони можуть розпочинатись не лише о 10:00, як раніше, а й, за пропозицією Колегії Ради, в інший час — скажімо, о 9:00.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: