Сміттєпереробний комплекс у Львові проектуватиме місцева компанія

Тендер на розробку проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу виграло львівське ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». З ним вже підписали договір про подальшу співпрацю.

Про те, хто проектуватиме сміттєпереробний комплекс у Львові, 3 травня повідомив керівник ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Вартість договору на розробку проекту по вул. Пластовій, 13 становить понад 4,4 млн гривень. Компанія впродовж чотирьох місяців має розробити проект. Після цього його відправлять на державну експертизу і лише якщо його схвалять, розпочнуть будівництво.

За словами Вадима Ноздрі, серед основних кваліфікаційних вимог, за якими обирали переможця, був обов’язковий досвід проектування не менше 2 об’єктів, площею 6 тис м. кв, за останні 5 років.

«Інститут проектування «Комфортбуд» працює на ринку понад 12 років. Директор Андрій Вишневський зазначає, що за цей час компанія спроектовала понад 550 об’єктів різного призначення і складності, а це приблизно понад 5 млн запроектованих площ.

Згідно із завданням проектування, комплекс має переробляти 240 тон відходів на рік та складатись із двох сортувальних ліній. Загальна площа забудови становить 6,7 га. Завод буде базуватися на механіко-біологічній переробці відходів.

У проекті сміттєпереробного комплексу не передбачено майданчика для складання сміття, відтак весь об’єм перероблених відходів одразу буде транспортуватися у подальше місце утилізації. Ми будемо транспортувати 35−40% залишків переробки, — каже Вадим Ноздря.

Загальна сума для виконання робіт складає 35 млн євро від ЄБРР. 25 мільйонів — це позика, а 10 — грантова складова.

Кроки до будівництва сміттєпереробного комплексу

  • Грудень 2017: на сесії міської ради ЛКП «Зелене місто» надали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на вул. Пластовій, 13.
  • Січень 2018: міська рада затвердила технічну документацію із землеустрою на встановлення меж земельної ділянки на вул. Пластовій, 13. Також — надання цієї земельної ділянки ЛКП «Зелене місто» для будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.
  • Лютий 2018: ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу.
  • Березень 2018: ЛКП «Зелене місто» оприлюднило переможця тендеру з розроблення проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу — ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд».

Читайте також: У львівських трамваях запрацював безкоштовний Wi-Fi

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: