У Львові презентували Концепцію сміттєпереробного комплексу

Ілюстративне зображення / прес-служба ЛМР

Директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря і керівник проекту та спеціаліст у сфері поводження з ТПВ компанії «Egis» Крістофер Раунд презентували Концепцію переробного комплексу для Львова, пише Твоє місто.

Ми працюємо над завершальною стадією. Впродовж останніх 10-ти місяців працювали над вивченням системи поводження з відходами. Ми не тільки подивилися на той об’єм і характеристики відходів, що утворилися у Львові, а й зробили прогнозні показники. Також ми врахували положення Національної стратегії поводження з відходами, яка вже набула чинності, – сказав Крістофер Раунд.

За його словами, ключові завдання для функціонування заводу полягають у суттєвому зменшенні об’єму залишкових відходів, що мають потрапляти на подальшу утилізацію шляхом захоронення. Також буде працювати збір вторинної сировини, яка може бути повторно використана.

Комплекс займатиметься механіко-біологічною переробкою. Він складатиметься з двох частин:

  • перша відповідатиме за розділення органічних та неорганічних відходів,
  • друга – за біологічну стабілізацію органічної фракції.

У комплексі відбуватиметься попередній відбір великогабаритних і небажаних елементів, які б не мали потрапляти на територію заводу. За розділення дрібного сміття відповідатимуть два барабанних сита. Після цього дрібні відходи будуть відправлятися у потужності компостування. Залишкове сміття проходитиме ручне сортування. На захоронення на полігон буде відправлятися лише те сміття, що залишилося після відділення органічної фракції і вилучення вторсировини.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: