У Львова з’явилася нова схема руху електротранспорту

7 червня у Львові презентували нову схему руху електротранспорту. На ній позначили також автостанції, залізничні станції, зупинки для людей з інвалідністю та інше.

За основу схеми взяли зображення маршрутів електротранспорту на карті міста.

Спочатку на карту нанесли маршрути, потім вони спрощувалися до схематичного вигляду і таким чином схема вийшла дуже наближеною до карти міста, — пояснив дизайнер новинки Єгор Каліберда.

Розробники схеми впорядкували назви зупинок. Односторонні зупинки на схемі позначено стрілкою в середині позначки, а односторонній рух транспорту, позначається у двічі тоншою лінією.

Нова схема руху електротранспорту

Нова схема руху електротранспорту / city-adm.lviv.ua

На новій схемі позначені автостанції, залізничні станції та важливі туристичні місця. Якщо такі об’єкти розташовані не біля зупинки, то на схемі зазначений час пішого шляху до них. Зупинки, доступні для людей з інвалідністю, та повз які їздить громадський транспорт, пристосований для них, позначені відповідною піктограмою.

Форма номеру трамвая у новій схемі — ромб, номери тролейбуса зображені квадратом. Таким чином електротранспорт — це чотирикутники (із закругленими кутами).

Велосипед біля назви зупинки інформує про наявність станції велопрокату NextBike.

Більше про електротранспорт