У Львові відкриють школу відеоблогерів для підлітків

З квітня у Львові почне працювати Молода школа відеоблогу для школярів. Тут діти зможуть навчитись працювати з відео, писати сценарій, правильно проводити зйомку і монтаж.

Мета школи — не тільки навчити підлітків працювати з відео, а й популяризувати українську мову на YouTube. Заснували школу Львівська організація світового альянсу «YMCA» разом зі студією «Дві Сімки», повідомляє прес-служба міської ради.

Для нас важливо, щоб підлітки мали можливість розповідати про свій погляд на світ, своє покоління, суспільство. А ще для нас важливо, щоб в інтернеті було більше якісного україномовного наповнення, — розповідають організатори.

Під час навчання школярі зустрінуться з українськими відеоблогерами і творцями медіа-проектів.

Тут школярі зможуть розробити ідею свого каналу та його стилістику. Писати сценарії. Навчитись основам знімання (відео, звук, освітлення) та монтування. Створити свій YouTube-канал та дізнатись про можливості його промоції, — додають організатори.

До першого набору потраплять 20 учнів. Троє школярів отримають право безкоштовного навчання, для решти вартість буде символічною — 700 гривень за 20 занять.

Щоб потрапити у Школу відеоблогу, потрібно зняти відео до 3 хвилин із розповіддю про себе та ідею свого майбутнього каналу і відправити його на адресу ymca.lviv.ua@gmail.com.

Вік учнів: 14-17 років. Тривалість навчання: 1 березня – 12 травня, передбачено 20 занять щопонеділка та щочетверга із 16:00 до 18:00 у офісі YMCA Lviv (пл. Петрушевича, 3 офіс 308).

Читайте також: За проектом львів’янок збудують Меморіал Героїв Небесної Сотні у Києві