У львівській кам’яниці відкрили ресторан з акулами — «36 По»

Столики біля акваріуму

Столики біля акваріуму / wz.lviv.ua

У Львові на площі Ринок, 36 відкрили ресторан «36 По». У закладі є шестиметровий акваріум з живими акулами.

Цими вихідними у Львові на площі Ринок, 36 відкрили ресторан «36 По». Заклад розміщений у старій кам’яниці і займає там п’ять поверхів.

Восьмиметровий акваріум

Восьмиметровий акваріум / wz.lviv.ua

На першому та другому розташований пивний ресторан; на третьому — рибний ресторан та винна кімната з колекційними напоями; четвертому та п’ятому поверхах подають страви нової української кухні.

Родзинкою «36 По» є 6,5-метровий акваріум, у якому плавають п’ять акул та кілька екзотичних риб.

Власник нової ресторації у центрі міста — бізнесмен і депутат Львівської міськради Григорій Козловський.

Будувати заклад почали ще у 2015 році. Однак, рік по тому, через скарги місцевих жителів, Галицький районний суд зобов’язав Козловського відновити пам’ятку архітектури місцевого значення. Депутат заявив, що має усі необхідні дозволи на будівництво.

Пам’ятку ніхто не нищив. Із цінного у пам’ятки є лише балкон, який п’ятдесят років потребує ремонту (у 1993 році був висновок про те, що перебуває у незадовільному стані), фасад та «ковка». Усе решта – «груда» штукатурки і цегли, які впали, — цитує Григорія Козловського видання Високий Замок.

  • П’ятиповерховий будинок №36 на площі Ринок, інша назва якого «кам’яниця Ґєлязиновська», належить до пам’яток архітектури місцевого значення. Він згадується податкових списках міста ще у ХVIII столітті. Будинок довгий час використовували як житловий, а після Другої світової війни тут розташували Інститут автоматизованих систем управління.
  • Нещодавно стало відомо, що депутат ЛМР Григорій Козловський планує збудувати дитячо-юнацький спортивний табір з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера поблизу Львова.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: